
Кез келген түрдегі пышақтарды қайрауға арналған құрал, металл. бағыттаушы, сорғышқа орнату Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Металл бағыттаушы және сорғыш шыныаяқ бекіткіші бар Matrix 79104 кез келген түрдегі пышақ қайрау құрылғысы пышақтар мен бау-бақша құралдарының күңгірттенген пышақтарына өткірлікті тез қайтарады. Пышақ күнделікті өмірде пайдалы болады — ол арнайы дағдыларды қажет етпейді, сондықтан әрбір үй шаруасындағы әйел оны жеңе алады. Артықшылықтары Төзімділік — ВК-8 карбидті қайрау тастарының жұмыс істеу қабілеті жоғары. Қолданудың қарапайымдылығы — конструкцияда пышақтың жүзін дәл орналастыруға көмектесетін металл бағыттаушы қарастырылған. Оңай орнату — вакуумды сорғыш шыныаяқ арматураны тегіс, тегіс бетке мықтап бекітеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Түрі | Қайрақ тас |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 80 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 140 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.174 кг |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 791-Ножи кухонные |
| Қайрау үшін | пышақтар |
| Корпус материалы | Пластик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қайрақ тастар | қатты қорытпа |
| Штрих-код | 4044996085067 |
- Бағасы: 8 441 ₸

