
Кез келген түрдегі пышақтарды қайрауға арналған құрылғы, Matrix сорғыш шыныаяққа орнату
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 79105 сорғышқа орнатылатын қайрау құрылғысы кез келген түрдегі пышақтардың өткірлігін тез қалпына келтіруге көмектеседі. Корпустың жоғарғы бөлігінде қажетті қайрау бұрышына төтеп беруге мүмкіндік беретін бағыттаушы ойық бар. Пышақ үй шаруашылығында пайдалы болады. Артықшылықтары Қайрау тастар абразивті қабілетін ұзақ уақыт сақтайды, өйткені олар ВК-8 карбидті қорытпасынан жасалған. Құрылғы вакуумдық сорғыштың көмегімен үстелге немесе басқа тегіс, тегіс бетке мықтап бекітіледі. Пышақты пайдалану оңай — көрсеткі пышақтың жүзін жылжыту бағытын көрсетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Түрі | Қайрақ тас |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 80 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 140 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.116 кг |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 791-Ножи кухонные |
| Қайрау үшін | пышақтар |
| Корпус материалы | Пластик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қайрақ тастар | қатты қорытпа |
| Штрих-код | 4044996085081 |
- Бағасы: 6 188 ₸

