
Қайшы мен секаторларды қайрауға арналған құрылғы Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 79102 қайрау қондырмасы пышақ, қайшы және кескіш қалақтардың кесу қабілетін қалпына келтіру үшін қолданылады. Қайрау элементі ВК-8 карбидті қорытпасынан жасалған және химиялық бүрку арқылы жылтыратылған екі кескіштен тұрады. Осының арқасында жұмыс бөлігінің беріктігі мен тозуға төзімділігі артады. Құрылғыны пайдалану үшін арнайы дағдылар қажет емес, сондықтан ол тұрмыстық қажеттіліктерге жарамды. Артықшылықтары Корпус пластиктен жасалған, сондықтан ол коррозиядан қорықпайды және ұзақ уақыт қызмет етеді. Пластикалық перде пайдаланушының саусақтарын жарақаттан қорғайды. Құрылғы жүзді майлауға арналған майлағышпен жабдықталған, ол бұйымның корпусындағы арнайы бөлікке шығарылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.089 кг |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 791-Ножи кухонные |
| Қайрау үшін | ножей, ножниц, секаторов |
| Корпус материалы | Пластик |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Қайрақ тастар | қатты қорытпа |
| Штрих-код | 4044996085104 |
- Бағасы: 1 938 ₸

