
Қайрауға арналған құрылғы, көп функциялы, 6-да 1 Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 79103 "6—да 1" көп функциялы қайрау құрылғысы тұрмыстық кескіш құралдардың - қайшылардың, ас үй пышақтарының, кеңсе тауарлары мен бақша пышақтарының, щеткалардың, кескіштердің және кескіштердің жүздерінің өткірлігін қалпына келтіреді. Екі жұп қайрау тастары қажетті бұрышта қайрауға мүмкіндік береді. Пышақты майлау үшін май құтысы мен губканы іздеудің қажеті жоқ — олар жинаққа кіреді. Пышақ үй шаруашылығында пайдалы болады. Артықшылықтары Карбидті қайрау тастар абразивті қасиеттерін ұзақ уақыт сақтайды, сондықтан өнім ұзақ уақыт қызмет етеді. Эргономикалық резеңкеленген тұтқа алақанға сырғып кетпейді, бұл жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді. Қорғаныс шымылдығы саусақтарды жарақаттанудан сақтайды. Майлағыш корпустың ішінде сақталады, ал губка қақпаққа салынған, сондықтан олар әрқашан қолыңызда.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.12 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 270 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 791-Ножи кухонные |
| Қайрау үшін | көпфункционалды |
| Корпус материалы | Пластик |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Қайрақ тастар | қатты қорытпа |
| Штрих-код | 4044996085128 |
- Бағасы: 1 647 ₸

