
Пышақтарды қайрауға арналған әмбебап құрылғы, шағын Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 79101 әмбебап қайрау құрылғысы, шағын, пышақтардың, сондай-ақ орауыштардың, кескіштердің, кескіштердің және басқа кескіш құралдардың өткірлігін қалпына келтіруге қызмет етеді. Ұштағыштың қорғаныш шымылдығы бар, сондықтан оны пайдалану қауіпсіз. Құрылғыны оң қолдар да, солақайлар да пайдалана алады. Қолдану әдісі қарапайым — қайрауышты кесу жиегі бойымен 1-2 рет жүргізу жеткілікті. Құрылғы тұрмыста пайдалану үшін ұсынылған. Артықшылықтары Сенімділік — қайрау тастар жоғары беріктікке ие вольфрам карбидінің қатты қорытпасынан жасалған. Төзімділік — жұмыс бөліктерінің қаттылығы 88-90 HRC құрайды, бұл жұмысқа қабілеттіліктің жоғары ресурсына кепілдік береді. Жұмыс кезіндегі жайлылық — сырғымайтын резеңке жабын сенімді ұстауды қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Түрі | Қайрақ тас |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 110 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 20 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 190 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.077 кг |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 791-Ножи кухонные |
| Қайрау үшін | пышақтар |
| Корпус материалы | Пластик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қайрақ тастар | қатты қорытпа |
| Штрих-код | 4044996032337 |
- Бағасы: 2 149 ₸

