
Пышақтарды қайрауға арналған әмбебап құрылғы Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пышақтарды қайрауға арналған әмбебап құрылғы Matrix 79100 1-2 қозғалыспен кескіш құралдардың жұмыс сапасын қалпына келтіруге мүмкіндік береді. Оң қолдарға да, солақайларға да жарайды. Саусақтарды қорғау үшін арнайы перде қарастырылған. Пайдаланудың қарапайымдылығы құрылғыны үй шаруасындағы әйелдерге, бағбандарға, саяжайлардың иелеріне таптырмас көмекші етеді. Артықшылықтары Жұмыс элементтері вольфрам карбидінің қатты қорытпасынан жасалған, бұл оларға ерекше беріктік береді. Қайрау тастарының қаттылығы 88-90 HRC құрайды, сондықтан олардың тозуға төзімділігі жоғары. Тұтқа аймағында корпусқа сырғанауға қарсы резеңке жабын жағылады, бұл жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Түрі | Қайрақ тас |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 165 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.104 кг |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 791-Ножи кухонные |
| Қайрау үшін | пышақтар |
| Корпус материалы | Пластик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қайрақ тастар | қатты қорытпа |
| Штрих-код | 4044996032320 |
- Бағасы: 2 083 ₸

