
Еден жабындарын кесуге арналған қайшы, 250 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 250 мм Matrix 78309 еден жабындарын кесуге арналған қайшы — кілемді, линолеумды, пластикті және басқа материалдарды кесуге арналған ең жақсы құрал. Жұмыс бөлігі тұтқаларға қатысты ось бойымен ығысқан, бұл ұзын, түзу кесуді орындауға мүмкіндік береді. Пышақтардың ара профилі бар, сондықтан кесілетін материал олардан сырғып кетпейді. Қайшы әрлеу жұмыстарын жүргізу үшін пайдалы болады. Артықшылықтары Жұмыс бөлшектері тот баспайтын болаттан жасалған, бұл олардың беріктігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Пышақты бекітетін бұранданың көмегімен олардың арасындағы саңылауды реттеуге болады, бұл кесу сапасын арттырады. Бекіткіш кронштейн тұтқаларды жұмыс істемейтін күйде ұстайды, сондықтан қайшы жұмыс киімінің сөмкесінде немесе қалтасында ашылмайды. Қайтарылатын серіппе жұмыс бөлігінің ашылуы мен жабылуын тегіс етеді, бұл шеберге материалдарды кесу кезінде күштерді біркелкі бөлуге мүмкіндік береді. Пластикалық екі компонентті тұтқалар қолыңыздан сырғып кетпейді, ал саусақ тірегінің болуы қайшыны пайдалану ыңғайлылығын арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Жағдайы | Қ/Б |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 320 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 101 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.344 кг |
| Топ | Ножницы по металлу |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 783-Ножницы по металлу |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Пышақ материалы | Болат |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Кесу түрі | тікелей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996074191 |
- Бағасы: 6 151 ₸

