
Металлға арналған қайшылар, 190 мм, "Горизонт" түзу кесуші Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 190 мм Горизонт 78310 тік кескіш қайшылар қалыңдығы 1 мм-ге дейінгі қаңылтыр металды кесу үшін қолданылады. Құрал тұрмыстық қажеттіліктерге арналған, сонымен қатар жеке шеберхана мен гаражда пайдалы. Артықшылықтары Қайшы 45 аспаптық легирленген болаттан жасалған — берік және сенімді материал. Тотыққан жүздер коррозияға ұшырамайды, сондықтан қоршаған орта әсерінен бұзылмайды. Арнайы тіреулер тұтқалардың толық қысылуына жол бермейді, қайшының сынуына және шебердің жарақаттануына жол бермейді. Жиынтықтағы ПВХ қаптамасы қайшыны қауіпсіз тасымалдауға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Салмақ | 0.14 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 15 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 190 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Ножницы по металлу |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 783-Ножницы по металлу |
| Ұзындығы | 190 мм |
| Кесетін жақтардың материалы | У7 |
| Кесу түрі | тікелей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4607039292640 |
- Бағасы: 1 828 ₸

