
Металлға арналған қайшы, 250 мм, пішінді кесуге арналған, құюға арналған тұтқалар Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Металлға арналған қайшылар Matrix 78317 ұзындығы 250 мм, құю тұтқалары бар, қалыңдығы 0,8 мм-ге дейінгі қаңылтыр дайындамаларды фигуралық кесуге арналған. Резеңкеленген тұтқалар жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз ету үшін қолыңызда сырғып кетпейді. Қайшы слесарлық шеберханада, сондай-ақ үйде, саяжайда немесе гаражда пайдалы болады. Артықшылықтары Қайшы көміртекті болаттан жасалған, сондықтан олар беріктік пен беріктікпен сипатталады. Тұтқаларда шебердің саусақтарын қысудан сақтайтын шектеуші тіректер бар. Пышақтар маймен қапталған, бұл оларды коррозиядан қорғайды және құралдың қызмет ету мерзімін ұзартады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.452 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 325 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Ножницы по металлу |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 783-Ножницы по металлу |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Кесетін жақтардың материалы | Carbon steel |
| Тұтқалар-қаптар | құю |
| Кесу түрі | фигуралық |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996032306 |
- Бағасы: 2 663 ₸

