
Металлға арналған қайшы, 250 мм, резеңкеленген тұтқалар, 3 дана, түзу, солға, оңға Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Металлға арналған қайшылар Спарта 783205, 250 мм, резеңкеленген тұтқалары бар, 3 дана, түзу, солға және оңға кесу үшін қолданылады. Құралдар күрделі емес жабын, жөндеу, монтаждау және монтаждау жұмыстары кезінде қалыңдығы 0,8 мм-ге дейінгі қаңылтырмен жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Қайшының құрылымдық беріктігіне олар жасалған шыңдалған көміртекті болат кепілдік береді. Маймен өңделген жүздер коррозияның пайда болуынан қорғалған. Шектеу тіректері бар резеңкеленген тұтқалар қайшыны сырғып кету қаупінсіз мықтап ұстауға мүмкіндік береді. Екі тұтқалы жүйенің арқасында қайшы шеберден үлкен күш-жігерді қажет етпей, материалды оңай кеседі. Кіріктірілген құлыптау құлпы қайшыны сақтау және тасымалдау қауіпсіздігін арттырады, себебі ол жақтардың кездейсоқ ашылуына жол бермейді. Тұтқалардағы саңылаулар қайшыны іліп қоюға мүмкіндік береді (сонымен қатар сақтауға арналған ПВХ қақпағы бар).
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.976 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 310 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Ножницы по металлу |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 783-Ножницы по металлу |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Кесетін жақтардың материалы | Carbon steel |
| Тұтқалар-қаптар | однокомпонентные |
| Кесу түрі | сол, оң, түзу |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996068114 |
- Бағасы: 3 953 ₸

