
Металлға арналған қайшы, 250 мм, оң жақ, резеңкеленген тұтқалар Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 250 мм, резеңкеленген тұтқалары бар Matrix 78332 оң жақ металл қайшы қаңылтыр дайындамаларды кесу үшін қолданылады. Қисық жұмыс профилі пішінді кесуді жеңілдетеді. Қос тұтқалы механизм ең аз күш жұмсай отырып, қатты материалдармен жұмыс істеуге көмектеседі. Қайшы кәсіпқойлар мен слесарь әуесқойларына пайдалы болады. Артықшылықтары 45 болаттан жасалған тісті қалақтар дайындаманың сырғып кетуіне жол бермейді және кесудің жоғары сапасын қамтамасыз етеді. Қаттылығы 56 HRC кесу жиектері жоғары жүктемелер кезінде де деформацияға төзімді. Эргономикалық екі компонентті резеңкеленген тұтқалар алақаннан сырғып кетпейді, ал саусақ тірегі пайдалану ыңғайлылығын арттырады. Арнайы құлып құралды сақтау және тасымалдау қауіпсіздігін қамтамасыз ете отырып, қайшыны жабық күйде бекітеді. Тұтқадағы ілмекке қайшыны ілу үшін қапсырманы немесе жіпті сырғытуға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.467 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 95 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Ножницы по металлу |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 783-Ножницы по металлу |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Кесетін жақтардың материалы | Carbon steel |
| Тұтқалар-қаптар | екі компонентті |
| Кесу түрі | правый |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996025438 |
- Бағасы: 2 187 ₸

