
Металлға арналған қайшылар, 250 мм, "Горизонт" тік кескіштер Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 250 мм болатын 78335 тік кескіш қайшылар қалыңдығы 0,8 мм-ге дейінгі қаңылтыр металды кесу үшін қолданылады. Құрал тұрмыстық қажеттіліктерге арналған, сонымен қатар жеке шеберхана мен гаражда пайдалы. Артықшылықтары Қайшы 45 аспаптық легирленген болаттан жасалған — берік және сенімді материал. Тотыққан жүздер коррозияға ұшырамайды, сондықтан қоршаған орта әсерінен бұзылмайды. Арнайы тіреулер тұтқалардың толық қысылуына жол бермейді, қайшының сынуына және шебердің жарақаттануына жол бермейді. Жиынтықтағы ПВХ қаптамасы қайшыны қауіпсіз тасымалдауға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Салмақ | 0.329 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Ножницы по металлу |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 783-Ножницы по металлу |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Кесетін жақтардың материалы | У7 |
| Кесу түрі | тікелей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4607039292756 |
- Бағасы: 2 215 ₸

