
Металлға арналған қайшы, 250 мм, тік кескіш, құюға арналған тұтқалар Sparta
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 250 мм, резеңкеленген тұтқалары бар, қалыңдығы 0,8 мм-ден аспайтын қаңылтыр металды кесуге арналған Спарта 783155 тік кескіш қайшы. Олар тұрмыста пайдалы болады, слесарлық-монтаждау және жөндеу жұмыстарын орындау барысында қажет болады. Қос тұтқалы жүйе қолданылатын күшті арттыруды қажет етпей, тікелей кесудің тиімділігін арттырады. Артықшылықтары Қайшы көміртекті болаттан жасалған, сенімді және берік құрал болып табылады. Механикалық кернеулерге төзімділік пен қаттылықты арттыру үшін кесу жиектері қатайтылды. Кіріктірілген бекіткіш тұтқалардың кездейсоқ ашылуына жол бермейді, бұл құралды сақтау және тасымалдау қауіпсіздігін арттырады. Тіректері бар резеңкеленген тұтқалар қолдың сырғып кетуіне жол бермей, сенімді ұстауды қамтамасыз етеді. Тұтқада қайшыны оңай іліп қоюға арналған топса бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.326 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Ножницы по металлу |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 783-Ножницы по металлу |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Кесетін жақтардың материалы | Carbon steel |
| Тұтқалар-қаптар | однокомпонентные |
| Кесу түрі | тікелей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996074467 |
- Бағасы: 1 445 ₸

