
Металлға арналған қайшы, 275 мм, сол жақ Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 275 мм Matrix 78304 сол жақ металл қайшы — қаңылтыр дайындамаларды кесуге арналған қол құралы. Оңнан солға қарай фигуралық кесінді жасаңыз, дөңгелектеуге мүмкіндік беріңіз. Ұзартылған тұтқалар шебердің шаршауын азайта отырып, қолданылатын күшті арттырады. Қайшы жөндеу, үйді абаттандыру немесе жазғы резиденция кезінде металға қосалқы жұмыстарды орындау үшін пайдалы болады, гаражда да пайдалы болады. Артықшылықтары Құралдың ресурсы жоғары, себебі ол 55 аспаптық легирленген болаттан жасалған. Қайшылар берік, өйткені тұтқалардың және май пышақтарының жабынымен коррозиядан қорғалған. Қайшымен жұмыс істеу қауіпсіз, себебі тұтқалардың ішкі жағындағы ұстағыш аялдамалар саусақтардың қысылуына жол бермейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.639 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 350 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 80 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Ножницы по металлу |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 783-Ножницы по металлу |
| Ұзындығы | 275 мм |
| Кесетін жақтардың материалы | Carbon steel |
| Тұтқалар-қаптар | лакокрасочные |
| Кесу түрі | левый |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996023243 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

