
Металлға арналған қайшы, 275 мм, оң жақ Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 275 мм Matrix 78302 оң қолмен металл қайшы қалыңдығы 1 мм-ге дейінгі қаңылтыр дайындамалармен жұмыс істеуге арналған. Аздап иілген жұмыс бөлігінің арқасында қисық сызықты кесу орындалады. Ұзартылған тұтқалар шебердің күш-жігерін үнемдейді. Құрал слесарлық шеберханада, шатыр жабындарын төсеу, құбырларды орнату кезінде пайдалы болады, сонымен қатар үйде немесе гаражда пайдалы болады. Артықшылықтары Қайшы 55 аспаптық легирленген болаттан жасалған, сондықтан олар қаңылтырды кесуде сәтті жұмыс істейді. Пышақтар маймен қапталған, ал тұтқалар коррозиядан қорғауды қамтамасыз ететін бояумен және лакпен қапталған. Тұтқалардың ішкі бөлігінде шебердің саусақтарын қысылып қалудан сақтайтын тоқтатқыш аялдамалар бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.639 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 350 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 80 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Ножницы по металлу |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 783-Ножницы по металлу |
| Ұзындығы | 275 мм |
| Кесетін жақтардың материалы | Carbon steel |
| Тұтқалар-қаптар | лакокрасочные |
| Кесу түрі | правый |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996023236 |
- Бағасы: 3 295 ₸

