
Металлға арналған темір аралауға арналған жүздер, 300 мм, 18 TPI, Carbon, 2 дана Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 300 мм, тістері 18TPI, көміртекті болаттан жасалған, 2 дана, ұзындығы 300 мм, жалпы 77720 темір аралау қалақшалары жеке шеберлер мен кәсіпқойларға монтаждау және монтаждау жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады. Олар болат, металл бұйымдарын, полистирол көбік пен пластикті кесу үшін қолданылады. Пышақтарды 77600, 77602, 77604 қол аралықтарына немесе сәйкес үлгідегі басқа үлгілерге орнатуға болады. Артықшылықтары Беріктік пен қаттылық — төсемдер жоғары көміртекті болаттан жасалған. Тістердің қадамы 18 TPI — пышақ үлкен қалыңдықтағы дайындамаларды тез және дәл кеседі. жиынтықта 2 қалақ бар — олар бірнеше араға орнату үшін жеткілікті.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Ұзындығы | 300 мм |
| Ені | 13 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 2 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 350 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 30 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.062 кг |
| Топ | Полотна по металлу |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 777-Металлға арналған темір араларға арналған жүздер |
| Жиынтықтағы саны | 2 |
| Болат маркасы | жоғары көміртекті |
| Өңдеу материалы | металл |
| Жұмыс ұзындығы | 300 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қадам | 18TPI |
| Штрих-код | 4044996032924 |
- Бағасы: 1 448 ₸

