
Металлға арналған темір аралауға арналған жүздер, 300 мм, 18 TPI, HSS, 2 дана Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қара және түсті металдардан, "тот баспайтын болаттан", пластмассадан жасалған қатты конструкцияларды кесуге арналған, ұзындығы 300 мм, тістері 18TPI, HSS болаттан жасалған, 2 дана, жалпы 77725 темір аралау дискілері. Олар слесарлық, монтаждау және т.б. жұмыстарды жүргізу кезінде жеке және кәсіби шеберлерге пайдалы болады. Пышақтарды Gross 77600, 77602, 77604 темір араларына және сәйкес өлшемдегі басқа үлгілерге орнатуға болады. Пышақтың артықшылықтары жоғары жылдамдықты HSS аспаптық болаттан жасалған, ол жоғары кесу қабілетін қамтамасыз етеді. 18 TPI (1,4 мм) қадамы бар тістер үлкен қалыңдықтағы материалдарды тез және дәл кесіп, араның ұқыпты орнын қалдырады. Қалақтардың тістерінің агрессивті орналасуы олардың еркін қозғалуын қамтамасыз етіп, кептеліп қалудың алдын алады. Жинаққа 2 қалақ кіреді, сондықтан олар екі араға немесе бір құралмен ұзақ уақыт жұмыс істеуге жеткілікті.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Ұзындығы | 300 мм |
| Ені | 13 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 350 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 30 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.205 кг |
| Топ | Полотна по металлу |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 777-Металлға арналған темір араларға арналған жүздер |
| Жиынтықтағы саны | 2 |
| Өңдеу материалы | металл |
| Жұмыс ұзындығы | 300 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қадам | 18TPI |
| Штрих-код | 4044996032955 |
- Бағасы: 2 637 ₸

