
Металлға арналған темір аралауға арналған жүздер, 300 мм, 18 TPI, серпімді, 2 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 300 мм Matrix 77774 металл аралау дискісіне арналған серпімді қалақшалар, 18 дюймдік тістері бар, 2 дана, тұрмыстық мәселелерді шешуге мүмкіндік береді, сонымен қатар құрылыс және жөндеу кезінде пайдалы болады. Ірі қызған тістері бар жүздер қолданылуында әмбебап болып табылады және металдарды ғана емес, сонымен қатар басқа материалдарды, мысалы, ағаш немесе пластмассаны кесуге жарайды. Артықшылықтары Төзімділік — көміртекті болаттан жасалған төсемдер беріктік пен қаттылықты біріктіреді. Агрессивті сымдар — тістер материалға кептеліп қалмайды, темір аралау еркін қозғалады. Тіс қадамы 18 TPI — пышақтар қатты материалдарды тез кесіп, ұқыпты кесінді қалдырады. Екі кенептен тұратын жиынтық — оларды әртүрлі темір араларға орнатуға немесе бір құралмен ұзақ уақыт пайдалануға болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Ұзындығы | 300 мм |
| Ені | 13 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 360 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 40 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.04 кг |
| Топ | Полотна по металлу |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 777-Металлға арналған темір араларға арналған жүздер |
| Жиынтықтағы саны | 2 |
| Болат маркасы | жоғары көміртекті |
| Өңдеу материалы | металл |
| Жұмыс ұзындығы | 300 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қадам | 18TPI |
| Штрих-код | 4044996084305 |
- Бағасы: 494 ₸

