
Металлға арналған темір аралауға арналған жүздер, 300 мм, 24 TPI, биметалл, 2 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 300 мм, 2 дана, тістері 24 TPI болатын Matrix 77772 екі металды металл аралау дискілері құрылыс және жөндеу процесінде пайдалы болады. Олардың арқасында металл профильді аралаудың кез келген түрін жүзеге асыруға болады. Артықшылықтары Жоғары жылдамдықты болаттан жасалған биметалдық қалақтар жоғары қаттылыққа және тамаша кесу қасиеттеріне ие, бұл жұмыс тиімділігін арттырады. Тістердің толқынды орналасуы пышақтардың тозуға төзімділігі мен икемділігін қамтамасыз етіп, олардың беріктігін қамтамасыз етеді. 24 TPI әмбебап тіс қадамы бар жүздер үлкен және орташа қалыңдықтағы бөлшектерді кеседі. Жиынтықтағы екі кенеп жұмыстың үлкен көлеміне жетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Ұзындығы | 300 мм |
| Ені | 13 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 360 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 40 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.041 кг |
| Топ | Полотна по металлу |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 777-Металлға арналған темір араларға арналған жүздер |
| Жиынтықтағы саны | 2 |
| Өңдеу материалы | металл |
| Жұмыс ұзындығы | 300 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қадам | 24TPI |
| Штрих-код | 4044996006499 |
- Бағасы: 952 ₸

