
Металлға арналған темір аралауға арналған жүздер, 300 мм, 32 TPI, BiM, 2 дана Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross 77728 пышақтарының ұзындығы 300 мм, тістерінің қадамы 32TPI, BIM, 2 дана, металлға арналған қол аралықтарына арналған жабдық болып табылады. Олар болатпен, қара және түсті металдармен, пластмассамен жұмыс істеуге арналған. Жоғары сапалы кенептер тұрмыстық және кәсіби пайдалану үшін пайдалы. Пышақтар Gross 77600, 77602, 77604 темір араларына және сәйкес өлшемдегі басқа үлгілерге жабдық ретінде пайдаланылады. Пышақтың артықшылықтары биметалдан жасалған, соның арқасында олардың кесу қабілеті жоғары. Тіс қадамы 32TPI құрайды, бұл жұқа материалдарды жылдам аралауға және жұмыстың үлкен көлемін орындауға мүмкіндік береді. Жинақтағы екі кенеп ауқымды міндеттерді шешу үшін жеткілікті.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Ұзындығы | 300 мм |
| Ені | 13 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 350 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 30 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.062 кг |
| Топ | Полотна по металлу |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 777-Металлға арналған темір араларға арналған жүздер |
| Жиынтықтағы саны | 2 |
| Өңдеу материалы | металл |
| Жұмыс ұзындығы | 300 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қадам | 32TPI |
| Штрих-код | 4044996032962 |
- Бағасы: 1 968 ₸

