
Металлға арналған темір аралауға арналған жүздер, 300 мм, VARIOZAHN, BiM, 2 дана Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 300 мм Gross VARIOZAHN 77731 металл аралау дискілері, BiM, 2 дана, болаттан, алюминийден, түсті металдардан, сондай-ақ пластмассадан жасалған қатты бұйымдарды кесуге мүмкіндік береді. Gross 77600, 77602, 77604 темір араларымен және сәйкес өлшемдегі басқа үлгілермен пайдалануға арналған. Кенептер монтаждау және құрылыс жұмыстарын жүргізу кезінде жеке шеберлерге де, кәсіпқойларға да пайдалы болады. Артықшылықтары Биметалл төсемдер жоғары кесу қабілетімен және беріктігімен сипатталады, бұл орындалатын жұмыстардың тиімділігіне және бұйымдардың беріктігіне оң әсер етеді. 20-24 TPI қадамы бар айнымалы тістердің арқасында қалақтар қолдануда әмбебап болып табылады және кез келген қалыңдықтағы дайындамаларды кесуге жарамды. Жиынтықта 2 пышақ бар, сондықтан оларды әртүрлі темір араларға орнатуға немесе бір құралды ұзақ уақыт пайдалануға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.062 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 350 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 30 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Полотна по металлу |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 777-Металлға арналған темір араларға арналған жүздер |
| Ұзындығы | 300 мм |
| Жиынтықтағы саны | 2 |
| Болат маркасы | MATRIX II |
| Өңдеу материалы | металл |
| Жұмыс ұзындығы | 300 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қадам | 20/24 TPI |
| Ені | 13 мм |
| Штрих-код | 4044996032993 |
- Бағасы: 2 225 ₸

