
Металлға арналған темір аралауға арналған жүздер, 300 мм, қайтымды, 36 дана, Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 300 мм Спарта 777555 екі жақты темір аралау қалақшалары, 36 дана, профильді парақтарды кесуге арналған ауыстыру жабдығы ретінде пайдаланылады. Кенептер монтаждау және құрылыс жұмыстарын жүргізу кезінде жартылай кәсіби пайдалану үшін оңтайлы болып табылады. Кенептің артықшылықтары жоғары көміртекті болаттан жасалған, кесу жиектері жоғары жиілікті токтармен шыңдалған, бұл бұйымдарға қаттылық пен қайрауды ұзақ уақыт сақтауға мүмкіндік береді. 24 TPI әмбебап тіс қадамы пышақтарды үлкен және орташа қалыңдықтағы бөлшектерді кесуге жарамды етеді. Жұмысшы ретінде тістері бар жақтардың кез келгенін пайдалануға болады, бұл пышақтардың қызмет ету мерзімін арттырады. Жиынтықтағы 36 кенеп тұтас бригадаға жетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Ұзындығы | 300 мм |
| Ені | 13 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 330 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 40 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 1.15 кг |
| Топ | Полотна по металлу |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 777-Металлға арналған темір араларға арналған жүздер |
| Жиынтықтағы саны | 36 |
| Болат маркасы | жоғары көміртекті |
| Өңдеу материалы | металл |
| Жұмыс ұзындығы | 300 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қадам | 24TPI |
| Штрих-код | 4044996084343 |
- Бағасы: 4 422 ₸

