
Металлға арналған темір аралауға арналған қалақ 1.25 х 12 х 300 мм, Х6ВФ Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кенеп 77707 1,25 x 12 x 300 мм, металлға арналған қол арамен пайдалануға арналған. Ол қарапайым тұрмыстық жұмыстарға арналған. Кенептің көмегімен шағын және орташа қалыңдықтағы металл дайындамаларды, сондай-ақ пластикті кесуге болады. Артықшылықтары Кенеп жоғары серпімділікпен және деформацияға төзімділігімен сипатталатын X6VF аспаптық штампталған болаттан жасалған. Шыңдалған тістер қайрауды ұзақ уақыт ұстайды және беріктігі мен беріктігімен ерекшеленеді. Тістердің қадамы 1,25 мм (24TPI) құрайды, бұл тегіс және ұқыпты кесуге әкеледі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Ұзындығы | 300 мм |
| Ені | 13 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 315 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.02 кг |
| Топ | Полотна по металлу |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 777-Металлға арналған темір араларға арналған жүздер |
| Жиынтықтағы саны | 1 |
| Өңдеу материалы | металл |
| Жұмыс ұзындығы | 300 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қадам | 24TPI |
| Штрих-код | 4607079491584 |
- Бағасы: 247 ₸

