
Шыныға және керамикалық плиткаға арналған бұрғы, 28 х 67 мм, үшбұрышты матрица
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұрғы шыны және керамикалық плиткаларға арналған, дәл және таза, сынбайтын тесікті қамтамасыз етеді. Бұрғының беріктігін арттыру үшін сумен салқындатуды қолданған жөн.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| сағақтың түрі | Үш қырлы |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 28 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 175 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.081 кг |
| Топ | Алмазды бұрғылар, бұрғылау-фрезалар, керамикалық плиткалар мен шыныға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 726-Сверла по стеклу "MATRIX, СИБРТЕХ, DENZEL" |
| Диаметрі | 28 мм |
| Салқындату | талап етіледі |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Штрих-код | 4044996013336 |
- Бағасы: 904 ₸

