
Шыныға және керамикалық плиткаға арналған бұрғы, 45 х 67 мм, үшбұрышты матрица
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 72645, 45 x 67 мм шыны және керамикалық плиткаға арналған бұрғы, 3 жақты білігі бар, бұрғылар мен бұрағыштарға кескіш құрал ретінде орнатылады. Әмбебап бұрғыны әртүрлі материалдарды бұрғылау үшін пайдалануға болады: плитка, плитка, шыны. Бұйымның ресурсын арттыру үшін сумен салқындатумен жұмыс істеу қажет. Артықшылықтары Бұрғының беріктігі мен тозуға төзімділігін ол жасалған 45 болат қамтамасыз етеді. Коррозияға төзімді жабын бұрғыда тоттың пайда болуына жол бермейді, бұл әсіресе дымқыл бұрғылауға қатысты. Үш қырлы шанақтың арқасында бұрғы патронында айналмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| сағақтың түрі | Үш қырлы |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 175 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 68 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.13 кг |
| Топ | Алмазды бұрғылар, бұрғылау-фрезалар, керамикалық плиткалар мен шыныға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 726-Сверла по стеклу "MATRIX, СИБРТЕХ, DENZEL" |
| Диаметрі | 45 мм |
| Салқындату | талап етіледі |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996013398 |
- Бағасы: 1 990 ₸

