
Сақиналы тәждерге арналған ұстағыш, 33-43-53-63-67-73-83-103 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 72860 ұстағыш сақиналы тәждерді бекіту үшін қолданылады. Ол әмбебап, себебі ол әртүрлі диаметрлі тәждерді бекітуге мүмкіндік береді: 33-43-53-63-67-73-83-103 мм. Құрылғы күнделікті өмірде жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде жеке шеберлерге және құрылыс алаңындағы кәсіпқойларға пайдалы болады. Артықшылықтары Ұстағыш тәждерді жылдам өзгертуге мүмкіндік береді, бұл жабдықты жиі ауыстыру қажет болған жағдайда жылдамдық пен ыңғайлылықты арттырады. Корпус жеңіл, бірақ берік AGC12 алюминийінен жасалған және қорғаныш эмальмен қапталған, сондықтан өнім коррозиядан қорықпайды және ұзақ қызмет етуге арналған. Ыңғайлы болу үшін корпуста ұстағышпен үйлесімді тәждердің өлшемдері қолданылады. Ұстағыш жабдықтың сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді және айналу жылдамдығы 1500 айн/мин дейін есептелген. Сақиналы қашаулардан басқа, ұстағыш сонымен қатар M6x10 болт арқылы Matrix 72862 орталықтандырғыш бұрғысын орнатуға мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 160 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.21 кг |
| Топ | Алмазды бұрғылар, бұрғылау-фрезалар, керамикалық плиткалар мен шыныға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 728-Керамикалық плиткалар мен шыныға арналған бұрғылар, бұрғылар-фрезалар |
| Өңдеу материалы | керамическая плитка |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996027944 |
- Бағасы: 1 279 ₸

