
Карбидпен бүркілген сақиналы қашау, 53 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 72848, 53 мм карбидпен қапталған сақиналы қашау, бұрғылар мен перфораторларда ауыстырылатын кескіш элемент ретінде пайдаланылады. Ол керамикалық плиткада, ұялы бетонда, ұялы бетонда, газ силикатында, кірпіште диаметрі 53 мм тесіктерді бұрғылауға арналған. Тәж үйдегі сымдарды орнату кезінде таптырмас құралға айналады. Артықшылықтары Жұмыс бөлігі ВК6 вольфрам карбиді қорытпасынан — берік және берік материалдан жасалған. Тәждің корпусы коррозиядан қорғау үшін эмальмен қапталған. Тәж соққысыз режимде жұмыс істегенде және суды салқындатуды пайдаланған кезде кесудің жоғары сапасын қамтамасыз етеді. Тәжбен жұмыс істеу үшін Matrix 72860 ұстағышын және Matrix 72862 орталықтандырғыш бұрғысын (жинаққа кірмейді) пайдалану керек.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 89 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 55 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 55 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.14 кг |
| Топ | Алмазды бұрғылар, бұрғылау-фрезалар, керамикалық плиткалар мен шыныға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 728-Керамикалық плиткалар мен шыныға арналған бұрғылар, бұрғылар-фрезалар |
| Диаметрі | 53 мм |
| Өңдеу материалы | керамическая плитка |
| Ерекшеліктері | салқындату қажет |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996027906 |
- Бағасы: 1 333 ₸

