
Керамикалық плиткаларға арналған тәждер жинағы, 33-53-67-73-83 мм, кесілген, пластик қорапта, алтыбұрышты шанақ
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 72842, 33-53-67-73-83 мм тәждер жинағы, 6 қырлы шанағы, файлы бар, пластик қорапта керамикалық плиткаларды, кірпішті, ұялы бетонды және ұялы бетонды, газ силикатын, гипсокартонды бұрғылауға арналған. Бұрғылармен және бұрағыштармен бірге қолданылады. Орталықтандыратын бұрғы қашаулардың жылжуына жол бермейді және жұмыстың дәлдігін арттырады. Жинақ элементтерінің қызмет ету мерзімін ұзарту үшін сумен салқындатуды пайдалану және соққысыз режимде жұмыс істеу ұсынылады. Артықшылықтары Қашаулар мен файлдардың жұмыс бөліктері, сондай-ақ бұрғылардың карбидті пластинасы вольфрам карбиді BK6 қорытпасымен қапталған, бұл олардың сапасы мен беріктігінің кепілі болып табылады. 6 қырлы сапты орталықтандырғыш бұрғы патронға мықтап отырады және айналмайды. Ұстағыш тәждерді ұстауға арналған, бұл жұмыс ыңғайлылығын арттырады. Жиынтыққа өлшемдердің кең ассортиментіндегі тәждер кіреді (33, 53, 67, 73, 83 мм), сондықтан жүргізіліп жатқан жұмыстарға байланысты дұрысын таңдауға болады. Жинақ оңай сақтау және тасымалдау үшін пластик қорапта жеткізіледі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| сағақтың түрі | Алтыбұрышты |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 83 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 285 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 1.9 кг |
| Топ | Алмазды бұрғылар, бұрғылау-фрезалар, керамикалық плиткалар мен шыныға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 728-Керамикалық плиткалар мен шыныға арналған бұрғылар, бұрғылар-фрезалар |
| Өңдеу материалы | керамическая плитка |
| Ерекшеліктері | салқындату қажет |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996027883 |
- Бағасы: 13 847 ₸

