
Керамикалық плиткаларға арналған тәждер жинағы, 33-53-67-73 мм, алтыбұрышты матрица
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
33-53-67-73 мм 6 қырлы шанағы бар Matrix 72840 керамикалық плитка қашауларының жинағы бұрғылар мен бұрағыштардың көмегімен тесіктерді бұрғылауға мүмкіндік береді. Ол керамикалық плиткамен, кірпішпен, газ силикатымен, гипсокартонмен, ұялы бетонмен және ұялы бетонмен тиімді күреседі. Жинақ жеке шеберлер үшін таптырмас көмекші болады. Тәждердің сынуын болдырмау үшін сумен салқындатуды пайдалану және соққысыз режимде жұмыс істеу ұсынылады. Артықшылықтары Орталықтандырғыш (бағыттаушы) бұрғы жеткізу көлеміне кіреді, сондықтан бұрғылау процесі әлдеқайда ыңғайлы болады, бұл әсіресе жаңадан бастаған шеберлерге қатысты. Тәждердің жұмыс бөліктері мен орталықтандырғыш бұрғының карбидті пластинасы ерекше қаттылығымен және жоғары сапасымен ерекшеленеді, өйткені олар вольфрам карбиді VK6 қорытпасынан жасалған. Бұрғы патронында бұрылмайды, өйткені оның 6 қырлы иіндісі бар. Жиынтықтағы әмбебап ұстағыш тәждерді мықтап бекітуге мүмкіндік бере отырып, жұмыстың ыңғайлылығын арттырады. Жинаққа әртүрлі диаметрлі тесіктерді бұрғылауға арналған 33, 53, 67, 73 өлшемді қашаулар кіреді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| сағақтың түрі | Алтыбұрышты |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 92 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 145 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 93 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.757 кг |
| Топ | Алмазды бұрғылар, бұрғылау-фрезалар, керамикалық плиткалар мен шыныға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 728-Керамикалық плиткалар мен шыныға арналған бұрғылар, бұрғылар-фрезалар |
| Өңдеу материалы | керамическая плитка |
| Ерекшеліктері | салқындату қажет |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996021683 |
- Бағасы: 6 577 ₸

