
Керамикалық плиткаға арналған бұрғылар жинағы, 5-6-8 мм, алтыбұрышты матрица
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Алтыбұрышты білігі бар Matrix 72825 бұрғы жинағы керамикалық плитка мен шыныда диаметрі 5-6-8 мм тесіктерді бұрғылау үшін пайдалы. Кескіш бөліктің шың тәрізді пішіні жылдам бұрғылауды қамтамасыз етеді. Бұрғылар орта сегментке жатады, сондықтан тұрмыстық жұмыстар үшін оңтайлы болып табылады. Бұрауыштары мен бұрғылары бар жинақты 550-1000 айн/мин жұмыс жылдамдығында соққысыз режимде пайдалану ұсынылады. Артықшылықтары Бұрғылау процесінде суды салқындату бұрғылау қондырғысының қызмет ету мерзімін едәуір арттырады. YG6X қорытпасынан жасалған пластина бұрғылау процесін жеңілдетеді және жабдықтың беріктігіне кепілдік береді. Коррозияға төзімді жабын бұрғыда тоттың пайда болуына жол бермейді. 6 қырлы шанақтың арқасында қондырғы патронмен айналдырылмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| сағақтың түрі | Алтыбұрышты |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 8 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 185 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 88 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.06 кг |
| Топ | Алмазды бұрғылар, бұрғылау-фрезалар, керамикалық плиткалар мен шыныға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 728-Керамикалық плиткалар мен шыныға арналған бұрғылар, бұрғылар-фрезалар |
| Өңдеу материалы | керамическая плитка |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996071114 |
- Бағасы: 1 960 ₸

