
Керамикалық плитка мен шыныға арналған алмазды бұрғы, 4 мм, Спарта цилиндрлік шанағы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Керамикалық плитка мен шыныға арналған гауһар бұрғы Спарта 728045, 4 мм, цилиндрлік сапты, тұрмыстық жұмыстарға арналған арзан кескіш құрал. Оның көмегімен керамикалық плиткаларда, плиткаларда және шыныда тесіктерді дәл бұрғылауға болады. Бұрғы бұрағыштар мен бұрғыларға арналған жабдық болып табылады және 350-700 айн/мин жұмыс жылдамдығында соққысыз жұмыс істеуге ұсынылады. Артықшылықтары Бұрғы 45 болаттан жасалған, беріктігі мен тозуға төзімділігі бар. Коррозияға қарсы жабын су әсерінен бұрғының бұзылуына жол бермейді. Бұрғының дұрыс және ұзақ жұмыс істеуі үшін сумен салқындатуды пайдалану қажет. Бұрғының жылжуын болдырмау үшін 72833 өткізгішті пайдалану ұсынылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| сағақтың түрі | Цилиндрлік |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 95 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 35 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.005 кг |
| Топ | Алмазды бұрғылар, бұрғылау-фрезалар, керамикалық плиткалар мен шыныға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 728-Керамикалық плиткалар мен шыныға арналған бұрғылар, бұрғылар-фрезалар |
| Диаметрі | 4 мм |
| Өңдеу материалы | шыны, керамогранит |
| Ерекшеліктері | салқындату қажет |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996107219 |
- Бағасы: 224 ₸

