
12 мм керамикалық плиткаға арналған бұрғы, айқаспалы пластина, Барыстың алтыбұрышты шанағы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Барс 72811, 12 мм бұрғы, көлденең пластинасы және алтыбұрышты шанағы бар, керамикалық плиткалар мен шыныларды бұрғылауға арналған. 4 қырлы кескіш пластинаның арқасында ол бұрғылаудың жоғары жылдамдығын қамтамасыз етеді. Бұрғы қарқынды кәсіби пайдалану үшін жарамды. Жұмыс барысында бұрғы ресурсын арттыру үшін сумен салқындатуды қолдану ұсынылады. Артықшылықтары Пластина YG6X қорытпасынан жасалған, бұл бұрғылаудың беріктігіне және оңай бұрғылауға кепілдік береді. Коррозияға төзімді жабын бұрғылаудағы тоттың алдын алады, сондықтан ол судың әсерінен бұзылмайды. 6 қырлы шанақтың арқасында бұрғы патронында айналмайды және оны жылдам босатылатын адаптерлерге орнатуға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| сағақтың түрі | Алтыбұрышты |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 180 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 0.049 кг |
| Топ | Алмазды бұрғылар, бұрғылау-фрезалар, керамикалық плиткалар мен шыныға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 728-Керамикалық плиткалар мен шыныға арналған бұрғылар, бұрғылар-фрезалар |
| Диаметрі | 12 мм |
| Өңдеу материалы | керамическая плитка |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996095110 |
- Бағасы: 1 817 ₸

