
Керамикалық плиткаға арналған бұрғы, 5 мм, цилиндрлік шанақ Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Цилиндрлік білігі бар Matrix 72815 бұрғысы керамикалық плитка мен шыныдағы диаметрі 5 мм тесіктерді бұрғылау үшін пайдалы. Кескіш бөліктің шың тәрізді пішіні жылдам бұрғылауды қамтамасыз етеді. Бұрғы орташа сегментке жатады, сондықтан тұрмыстық жұмыстар үшін оңтайлы. Оны бұрауыштармен және бұрғылармен 550-1000 айн/мин жұмыс жылдамдығында соққысыз режимде пайдалану ұсынылады. Артықшылықтары Бұрғылау процесінде суды салқындату бұрғылау қондырғысының қызмет ету мерзімін едәуір арттырады. YG6X қорытпасынан жасалған пластина бұрғылау процесін жеңілдетеді және жабдықтың беріктігіне кепілдік береді. Коррозияға төзімді жабын бұрғыда тоттың пайда болуына жол бермейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| сағақтың түрі | Цилиндрлік |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 80 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.015 кг |
| Топ | Алмазды бұрғылар, бұрғылау-фрезалар, керамикалық плиткалар мен шыныға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 728-Керамикалық плиткалар мен шыныға арналған бұрғылар, бұрғылар-фрезалар |
| Диаметрі | 5 мм |
| Өңдеу материалы | керамическая плитка |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996026329 |
- Бағасы: 449 ₸

