
Бұрғы-фреза, 8 мм, әмбебап, нитридтитанды жабын, цилиндрлік шанақ Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Нитридтитанды жабыны және цилиндрлік шанағы бар Matrix 72828, 8 мм әмбебап бұрғы-жонғыш — бұл жабдықты ауыстырмай-ақ қаңылтыр материалдарын бұрғылауға және фрезерлеуге мүмкіндік беретін көп функциялы кескіш құрал. Металлмен, кез келген түрдегі ағашпен, пластмасса фанерамен және т.б. жұмыс істеуге оңтайлы. Артықшылықтары Легірлеуші элементтері бар Р4М4Х2 маркалы аспаптық болат бұрғы-фрезаның жоғары ресурсы мен сенімділігін қамтамасыз етеді. Нитридтитанды жабын бұрғы-фрезаны коррозиядан тамаша қорғайды және оның беріктігі мен қызып кетуге төзімділігін арттырады. Бұрғы-фреза тасымалдауға және сақтауға ыңғайлы болу үшін аспасы бар блистерлі қаптамада сатылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| сағақтың түрі | Цилиндрлік |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 8 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 180 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.037 кг |
| Топ | Алмазды бұрғылар, бұрғылау-фрезалар, керамикалық плиткалар мен шыныға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 728-Керамикалық плиткалар мен шыныға арналған бұрғылар, бұрғылар-фрезалар |
| Диаметрі | 8 мм |
| Өңдеу материалы | керамогранит |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996029535 |
- Бағасы: 975 ₸

