
10 мм орталықтандырғыш бұрғы, карбидпен қапталған қашаулар үшін 6 жақты матрицалық саңылау
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 72862, 10 мм, карбидпен қапталған және 6 қырлы шанағы бар тәждерге арналған орталықтандырғыш бұрғы Matrix 72860 ұстағышына орнатылған. Бұрғы бұрғылау процесін жеңілдетеді және ұстағыш пен қашаудың жылжуын болдырмай, жұмыстың дәлдігін арттырады. Сондай-ақ, оның көмегімен бұрғы мен бұрауыштың патронында тәжі бар ұстағыш бекітіледі. Бұрғы сумен салқындатылатын жұмыстарға арналған, бұл оның қызмет ету мерзімін едәуір жақсартады. Артықшылықтары Карбидті пластина тозуға төзімділігі мен беріктігіне кепілдік беретін ВК6 болаттан жасалған. бұрғының 6 қырлы шанағы оның патронында айналуына жол бермейді. Карбидті бүрку жоғары тозуға төзімділікті қамтамасыз етеді. Бұрғы Matrix 72860 ұстағышына орнатуға арналған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| сағақтың түрі | Алтыбұрышты |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.072 кг |
| Топ | Алмазды бұрғылар, бұрғылау-фрезалар, керамикалық плиткалар мен шыныға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 728-Керамикалық плиткалар мен шыныға арналған бұрғылар, бұрғылар-фрезалар |
| Диаметрі | 10 мм |
| Өңдеу материалы | керамическая плитка |
| Ерекшеліктері | салқындату қажет |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996027951 |
- Бағасы: 551 ₸

