
Бетонға арналған бұрғы, 6 х 210 мм, Luxembourg tip, SDS Plus Барс
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бетон бұрғы Барс арт. 70574 SDS Plus перфораторларымен жабдық ретінде пайдаланылады. Ол бетонда, кірпіште, табиғи және жасанды таста тесіктерді бұрғылауға жарамды. Бұрғыны құрылыс алаңдарында, жөндеу, монтаждау/бөлшектеу және басқа жұмыстар кезінде әуесқойлар да, кәсіпқойлар да пайдалана алады. Артықшылықтары Бұрғының орталықтандырғыш басы бетонды ғана емес, сонымен қатар қатты материалдарды да жоғары дәлдікпен және тазалықпен бұрғылауға мүмкіндік береді. ВК8 80-90 HRC карбидті болаттан жасалған кескіш пластинаны ең жақсы өндірушілердің бірі CERATIZIT жасаған, бұл оның сапасын растайды. Бұрғының жұмыс спиральді бөлігі термиялық өңдеуден өткен 40Х легирленген болаттан жасалған, сондықтан оның беріктігі мен динамикалық жүктемелерге төзімділігі бар. Пластина қосылыстың жоғары механикалық беріктігін қамтамасыз ететін отқа төзімді материалмен автоматты түрде дәнекерленген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 290 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 40 мм |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 0.065 кг |
| Топ | Бетонға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 705-"GROSS", "БАРС" бетонына арналған бұрғылар мен бұрғылар |
| Диаметрі | 6 мм |
| Ұзындығы | 210 мм |
| Өңдеу материалы | бетон |
| Пластинаның материалы | ВК8 |
| Жұмыс ұзындығы | 150 мм |
| Пластинаның түрі | плоская |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Штрих-код | 4044996036960 |
- Бағасы: 647 ₸

