
Бетонға арналған бұрғы, 12 х 150 мм, Carbide tip, Барыстың цилиндрлік шанағы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Барс 70532, 12 х 150 мм бетонға арналған бұрғы, карбид ҰШЫ, цилиндрлік шанағы бар, тас және бетон беттерін бұрғылау үшін қолданылады. Бұрғы хроммен легирленген 40Х болаттан жасалған, сондықтан динамикалық жүктемелердің әсерінен сынуға төзімді. Оны соққы режимінде жұмыс істейтін бұрғымен немесе бұрағышпен пайдалануға болады. Бұрғы ұқсас бәсекелес модельдер арасында ең жоғары ресурсқа ие. Бұл құрылыс және жөндеу жұмыстары кезінде пайдалы болады.АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫВ8 вольфрам карбиді қорытпасынан жасалған кесу тақтасының қаттылығы 80-90 HRC құрайды, бұл бұрғылаудың тозуға төзімділігін арттырады.Карбидті пластина арнайы дәнекермен мықтап бекітілген, сондықтан бұрғы қыздыруға және соққыға төтеп бере алады.Спиральды бөліктің ойластырылған пішінінің арқасында шаң саңылаудан дер кезінде шығарылады және жабдық қызып кетпейді, бұл оның өнімділігін арттырады және қызмет ету мерзімін ұзартады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Ұзындығы | 150 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 193 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 30 мм |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 0.092 кг |
| Топ | Бетонға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 705-"GROSS", "БАРС" бетонына арналған бұрғылар мен бұрғылар |
| Диаметрі | 12 мм |
| Біліктің диаметрі | 12 |
| Өңдеу материалы | бетон |
| Пластинаның материалы | ВК8 |
| Жұмыс ұзындығы | 100 мм |
| Пластинаның түрі | плоская |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шанақтың түрі | Цилиндрлік |
| Штрих-код | 4044996093482 |
- Бағасы: 607 ₸

