
Бетонға арналған бұрғылар жинағы, 4-5-6-8-10 мм, пластикалық корпус, Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 70730 жинағы қатты материалдарда: бетонда, керамикада, мәрмәрде және т.б. тесіктер жасауға арналған пластик қаптамадағы диаметрі 4-5-6-8-10 мм болатын 5 бұрғылауды қамтиды. Ол тұрмыста да, құрылыс алаңында да қарқынды пайдалануға арналған. Артықшылықтары Жиынтықтың сапасына қаттылығы 44-48 HRC болатын 40Х болат кепілдік береді, одан бұрғылар жасалады. Карбидті пластина ВК8 жабдықтың жоғары ресурсын қамтамасыз етеді. Жиынтықта бұрғылау жұмыстарының көпшілігін орындауға мүмкіндік беретін ең көп таралған өлшемдегі бұрғылау қондырғылары бар. Бұрғылардың әрқайсысында үш қырлы саңылау бар, сондықтан олар патронмен бұрылмайды. Қос спиральді бұрғылау қашауларының ойықтары бұрғылау өнімдерінің тиімді бұрылуын қамтамасыз етеді. Аспасы бар пластик қап жиынтықты жинақы сақтауға және тасымалдауға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| сағақтың түрі | Цилиндрлік |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 17 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 158 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 56 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.144 кг |
| Топ | Бетонға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 707-Сверла по бетону c трёхгранным хвостовиком "MATRIX" |
| Пәндер саны | 5 |
| Максималды диаметрі | 10 мм |
| Болат маркасы | 40Х |
| Өңдеу материалы | бетон |
| Минималды диаметр | 4 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пластикалық қап |
| Штрих-код | 4044996071039 |
- Бағасы: 1 670 ₸

