
Бетонға арналған бұрғы 8 х 120 мм, жеңілдетілген бұрғылау, үшбұрышты матрица
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бетон бұрғы Matrix 70723 өлшемі 8х120 мм, үшбұрышты шанағы бар, пластинаның прогрессивті пішініне байланысты жеңіл бұрғылауға мүмкіндік береді, сонымен қатар жоғары өнімділікпен ерекшеленеді. Ол қатты материалдармен: бетонмен, керамикамен, таспен және т.б. жұмыс істеуге арналған. Артықшылықтары Төзімділік пен сенімділік — жабдық 40X болаттан жасалған. Жұмыстың тиімділігі — бұрғыда карбидті ВК8 пластинасы бар. Үш қырлы шанақ — жабдық бұрылмайды, себебі ол патронға мықтап бекітіледі. Шламды сапалы бұру — бұрғы конструкциясында қос спиральді ойық бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| сағақтың түрі | Үш қырлы |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 215 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.039 кг |
| Топ | Бетонға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 707-Сверла по бетону c трёхгранным хвостовиком "MATRIX" |
| Диаметрі | 8 мм |
| Біліктің диаметрі | 8 |
| Ұзындығы | 120 мм |
| Болат маркасы | 40Х |
| Өңдеу материалы | бетон |
| Пластинаның материалы | ВК8 |
| Жұмыс ұзындығы | 80 мм |
| Пластинаның түрі | плоская |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996093291 |
- Бағасы: 255 ₸

