
Бетонға арналған бұрғы, 6 х 100 мм, үш қырлы шанақ Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 70704 бетон бұрғысы, өлшемі 6х100 мм, 3 қырлы шанағы бар, бұрауышты пайдаланып тесіктерді алу үшін қолданылады. Бұл бетон, мәрмәр, керамика және басқа қатты материалдарды бұрғылау үшін шеберлерге пайдалы. Артықшылықтары Бұрғылаудың жоғары ресурсы ол жасалған 40X көміртекті болатқа кепілдік береді. Карбидті ВК8 пластинасы бұрғылаудың тиімділігі мен дәлдігін қамтамасыз етеді. Бұрғы 3 жақты шанақпен жабдықталған, сондықтан ол жұмыс кезінде айналмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| сағақтың түрі | Үш қырлы |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 185 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.024 кг |
| Топ | Бетонға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 707-Сверла по бетону c трёхгранным хвостовиком "MATRIX" |
| Диаметрі | 6 мм |
| Біліктің диаметрі | 6 |
| Ұзындығы | 100 мм |
| Болат маркасы | 40Х |
| Өңдеу материалы | бетон |
| Пластинаның материалы | ВК8 |
| Жұмыс ұзындығы | 60 мм |
| Пластинаның түрі | плоская |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996009582 |
- Бағасы: 324 ₸

