
Golden Line 5-6-8-10 мм матрицалық бетон бұрғылар жинағы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 5-6-8-10 мм Matrix Golden Line 70825 бұрғылар жинағы бұрғыларда ауыстырылатын жабдық ретінде қолданылады. Қайраудың агрессивті түріне байланысты оны соққылы бұрғылау режимінде пайдалануға болады. Жинақ қатты материалдармен: бетонмен, кірпішпен және т.б. жұмыс істеуге арналған. Артықшылықтары Болат бұрғылар (40X маркасы) жоғары беріктік пен сенімділікпен ерекшеленеді. ВК8 қатты қорытпасынан жасалған пластина жабдықтың жоғары ресурсын қамтамасыз етеді. Оксидпен қапталған ойық ыстыққа, үйкеліске аз ұшырайды және шламды жақсы ағызады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| сағақтың түрі | Цилиндрлік |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 185 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 88 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.108 кг |
| Топ | Бетонға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 708-"MATRIX" цилиндрлік шанағы бар бетонға арналған бұрғылар |
| Пәндер саны | 4 |
| Максималды диаметрі | 10 мм |
| Болат маркасы | 40Х |
| Өңдеу материалы | бетон |
| Минималды диаметр | 5 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996071015 |
- Бағасы: 1 158 ₸

