
Бетонға арналған бұрғы Golden Line, 12 х 150 мм цилиндрлік шанақ Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 12х150 мм, цилиндрлік иіндісі бар Matrix Golden Line 70812 бұрғысы бұрғыларда ауыстырылатын жабдық ретінде қолданылады. Қайраудың агрессивті түріне байланысты оны соққылы бұрғылау режимінде пайдалануға болады. Жабдық қатты материалдармен: бетонмен, кірпішпен және басқалармен жұмыс істеуге арналған. Артықшылықтары Болат бұрғы (40X маркалы) жоғары беріктік пен сенімділікпен ерекшеленеді. ВК8 қатты қорытпасынан жасалған пластина жабдықтың жоғары ресурсын қамтамасыз етеді. Оксидпен қапталған ойық ыстыққа, үйкеліске аз ұшырайды және шламды жақсы ағызады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| сағақтың түрі | Цилиндрлік |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 225 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.078 кг |
| Топ | Бетонға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 708-"MATRIX" цилиндрлік шанағы бар бетонға арналған бұрғылар |
| Диаметрі | 12 мм |
| Біліктің диаметрі | 12 |
| Ұзындығы | 150 мм |
| Қайрау | 118 град |
| Болат маркасы | 40Х |
| Өңдеу материалы | бетон |
| Пластинаның материалы | ВК8 |
| Жұмыс ұзындығы | 90 мм |
| Пластинаның түрі | плоская |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996025360 |
- Бағасы: 749 ₸

