
Бетонға арналған бұрғы, 4 х 75 мм, цилиндрлік шанақ Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 70854 бұрғысының өлшемі 4х75 мм, цилиндрлік білігі бар, бетон, кірпіш, мәрмәр және басқа да қатты материалдардағы тесіктерді алу үшін бұрғыларға орнатылады. Ол жартылай кәсіби пайдалануға арналған, күнделікті өмірде жөндеу/монтаждау жұмыстарын жүргізуге де жарамды. Артықшылықтары Бұрғы сапасының кілті ол жасалған 40X болат болып табылады. Бұрғы ВК8 карбидті пластинамен жабдықталған, соның арқасында оның ресурсы жоғары. Бұрғы көмегімен дюбельдер үшін мінсіз тегіс және ұқыпты тесіктер жасауға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| сағақтың түрі | Цилиндрлік |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 180 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.015 кг |
| Топ | Бетонға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 708-"MATRIX" цилиндрлік шанағы бар бетонға арналған бұрғылар |
| Диаметрі | 4 мм |
| Біліктің диаметрі | 4 |
| Ұзындығы | 75 мм |
| Қайрау | 118 град |
| Болат маркасы | 40Х |
| Өңдеу материалы | бетон |
| Пластинаның материалы | ВК8 |
| Жұмыс ұзындығы | 38 мм |
| Пластинаның түрі | плоская |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996011332 |
- Бағасы: 195 ₸

