
Бетонға арналған бұрғылар жинағы, 5-6-8-10 х 160 мм, 4 дана, пластик қорапта, SDS Plus Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix Art. 71094 бұрғылар жинағы, SDS PLUS білігі бар, SDS PLUS бұрғыларына арналған 4 кескіш қондырманы қамтиды. Олар монтаждау, бөлшектеу, жөндеу және құрылыс жұмыстарын жүргізу кезінде бетонды, кірпішті және тасты бұрғылау үшін жаңадан бастаушыларға да, кәсіби шеберлерге де пайдалы. Артықшылықтары Арнайы қайрауы бар ВК8 80-90 HRC карбидті болаттан жасалған жұмыс пластинасының ресурсы жоғары және бұрғылау жылдамдығын арттырады. Хром қосылған жоғары сапалы 40X легирленген болаттан жасалған бұрғы корпусы деформацияға төзімді және соққылы бұрғылауға тиімді төтеп береді. Қос арматураланған катушка шөгінділерді кетірудің жетілдірілген жүйесін қамтамасыз етеді, бұл бұрғылаудың қызып кетуіне және балғамен бұрғылауға шамадан тыс күш түсуіне жол бермейді. Сақтау және тасымалдау ыңғайлылығы үшін пластикалық қорап қарастырылған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 18 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 185 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 56 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.251 кг |
| Топ | Бетонға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 710-Сверла по бетону с хвостовиком SDS PLUS "MATRIX" |
| Пәндер саны | 4 |
| Бұрғының максималды диаметрі | 10 мм |
| Болат маркасы | 40Х |
| Өңдеу материалы | бетон |
| Бұрғының ең аз диаметрі | 5 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пластикалық қап |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Штрих-код | 4044996024585 |
- Бағасы: 1 759 ₸

