
Бетонға арналған бұрғылар жинағы, 5-6 х 110, 8-10-12 х 160, 14-16 х 210, 18 х 300, 20 х 450 мм, қашаулар, SDS Plus Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бетон бұрғыларының жинағы Matrix арт. 71097 9 бұрғы мен 3 қашауды қамтиды және SDS PLUS патрондары бар балғамен бұрғыларда құрал ретінде пайдаланылады. Ол тесіктерді бұрғылауға және бетонды, кірпішті, тасты өңдеуге қолданылады. Жеке пайдалануға ғана емес, сонымен қатар құрылыс алаңдарындағы жұмыстарға, жөндеу бригадаларының, кәсіби шеберлердің және т.б. пайдалануға жарамды. Артықшылықтары Бұрғылардың карбидті жұмыс тақталары ВК8 80-90 HRC болаттан жасалған, бұл олардың қызмет ету мерзімін және бұрғылау тиімділігін арттырады. Бұрғылар мен қашаулардың жұмыс бөліктері қарқынды соққы жүктемелеріне төтеп бере алады, өйткені хром қосылған шыңдалған 40Х легирленген болаттан жасалған. Бұрғылардың қос күшейтілген спиралының арқасында жақсартылған шламды шығару жүйесі қамтамасыз етіледі, балғамен бұрғылауға түсетін жүктеме азаяды. Қашаулар (тегіс, арналы және шың) сылақтың ескі қабатын алып тастауда, қаптау плиткаларын алып тастауда, арматураланған бетонды жонуда және бөлшектеуде тиімді жұмыс істейді. Қашаулардың кескіш беттері оңтайлы таңдалған қайрау бұрыштарымен жасалған, бұл орындалатын жұмыстардың тиімділігін арттырады. Жұмысты орындау кезінде қашаулардың жиектері өздігінен қайралады, сондықтан бұрғылау қондырғысы ұзақ уақыт қызмет етеді. Сақтау және тасымалдау ыңғайлылығы үшін жиынтықта пластик қап қарастырылған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 475 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 105 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 2.6 кг |
| Топ | Бетонға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 710-Сверла по бетону с хвостовиком SDS PLUS "MATRIX" |
| Пәндер саны | 9 |
| Бұрғының максималды диаметрі | 20 мм |
| Болат маркасы | 40Х |
| Өңдеу материалы | бетон |
| Бұрғының ең аз диаметрі | 5 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пластикалық қап |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Штрих-код | 4044996025940 |
- Бағасы: 14 397 ₸

