
Бетонға арналған бұрғылар жинағы, 6 x 160, 8 x 160, 10 x 160 мм, 3 дана, аспалы картада, SDS Plus Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бетон бұрғыларының жинағы Matrix арт. 71099 3 бұрғыларды қамтиды және SDS PLUS патрондары бар балғамен бұрғыларда құрал ретінде пайдаланылады. Ол бетондағы, кірпіштегі, тастағы тесіктерді бұрғылау үшін қолданылады. Жеке пайдалануға ғана емес, сонымен қатар құрылыс алаңдарындағы жұмыстарға, жөндеу бригадаларының, кәсіби шеберлердің және т.б. пайдалануға жарамды. Артықшылықтары Карбидті жұмыс тақталары BK8 80-90 HRC болаттан жасалған, бұл олардың қызмет ету мерзімін және бұрғылау тиімділігін арттырады. Жұмыс бөліктері қарқынды соққы жүктемелеріне төтеп бере алады, өйткені хром қосылған шыңдалған 40Х легирленген болаттан жасалған. Қос арматураланған спиральдың арқасында шламды кетірудің жетілдірілген жүйесі қамтамасыз етіледі, балғамен бұрғылауға жүктеме азаяды. Сақтау және тасымалдау ыңғайлылығы үшін жиынтықта аспалы карта қарастырылған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 235 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 96 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.195 кг |
| Топ | Бетонға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 710-Сверла по бетону с хвостовиком SDS PLUS "MATRIX" |
| Пәндер саны | 3 |
| Бұрғының максималды диаметрі | 10 мм |
| Болат маркасы | 40Х |
| Өңдеу материалы | бетон |
| Бұрғының ең аз диаметрі | 6 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Штрих-код | 4044996067995 |
- Бағасы: 1 257 ₸

