
Бетонға арналған бұрғы, 28 х 400 мм, Matrix айқаспалы пластинасы бар SDS Max
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бетон бұрғы Matrix арт. 71236 стандартты өлшемдегі SDS MAX шанағы бар ауыр перфораторлармен жұмыс істеуге арналған. Ол диаметрі 28 мм және ұзындығы 400 мм кірпіште және әсіресе берік материалдарда: арматураланған бетонда, табиғи және жасанды таста терең тесіктерді бұрғылауға жарамды. Артықшылықтары Айқаспалы пластина жалпақпен салыстырғанда жоғары жұмыс ресурсына ие, арматураға тиген кезде зақымдалмайды және бұрғының беріктігін қамтамасыз етеді. Кескіш пластинаны өндіру үшін 80-90 HRC аса қатты вольфрам карбиді қорытпасы пайдаланылады, сондықтан бұрғы өнімділігін жоғалтпай үлкен көлемдегі жұмысты орындай алады және кәсіби қолдануға жарамды. Ұзартылған ойық шаңды кетірудің ең тиімді әдісін қамтамасыз етеді, бұл қосымша терең тесіктерді бұрғылауды жеңілдетеді. Бұрғының кептеліп қалуын болдырмау үшін кесу пластинасының қосымша кескіштері диаметрі бойынша тарылтады. 40X шыңдалған легирленген болаттан жасалған бұрғының бұрандалы бөлігі деформация қаупінсіз жоғары динамикалық жүктемелерге төтеп беруге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 32 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 424 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 32 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.94 кг |
| Топ | Бетонға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 712-SDS MAX шанағы бар бетонға арналған бұрғылар |
| Диаметрі | 28 мм |
| Ұзындығы | 400 мм |
| Болат маркасы | 40Х |
| Өңдеу материалы | бетон |
| Пластинаның материалы | ВК8 |
| Жұмыс ұзындығы | 280 мм |
| Пластинаның түрі | крестовая |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шанақтың түрі | SDS MAX |
| Штрих-код | 4044996007632 |
- Бағасы: 6 397 ₸

