
Ағашқа арналған бұрғылар жинағы, 4-5-6-8-10 мм, 5 дана, Спарта цилиндрлік шанағы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Спарта 702105 ағаш бұрғыларының жинағы цилиндрлік сапты диаметрі 4-5-6-8-10 мм болатын 5 бұрғылауды қамтиды және ағаштағы тесіктерді бұрғылау үшін қолданылады. Әрбір құралдың үстіңгі жағында орналасқан астыңғы кескіштер бұрғылаудың дәлдігі мен жоғары сапасын қамтамасыз етеді. Жинақ ағаш ұстасы үшін пайдалы, үй шеберханасында пайдалы болады.Артықшылықтарыбұрғылар 45 болаттан жасалған, сондықтан тозуға төзімді.Әрбір бұрғыда бұрғылауды жеңілдету және берілген осьтен ауытқуды болдырмау үшін орталықтандыру нүктесі бар.Барлық элементтердің бұрандалы құрылымының арқасында жоңқалар жұмыс аймағынан тиімді түрде жойылады және бұрғылар ағашқа кептеліп қалмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| сағақтың түрі | Цилиндрлік |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 175 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 80 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.065 кг |
| Топ | Ағашқа арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 702-Цилиндрлік сапты ағашқа арналған бұрғылар |
| Пәндер саны | 5 |
| Максималды диаметрі | 10 мм |
| Болат маркасы | 45 |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Минималды диаметр | 4 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996071091 |
- Бағасы: 629 ₸

