
Ағашқа арналған бұрғы, 10 х 500 мм, Сибртех цилиндрлік шанағы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 70270 ағаш бұрғысы, 10х500 мм, цилиндрлік білігі бар, ағаштан тесіктер жасауға арналған кескіш құрал. Бұрғылауды жеңілдететін және бұрғының берілген осьтен ауытқуына жол бермейтін орталықтандыру нүктесі бар. Ұзартылған профиль айтарлықтай қалыңдықтағы бөлшектерді бұрғылауға мүмкіндік береді. Бұрғы ағаш шеберханасында пайдалы болады, жиһазды құрастыру кезінде, сондай-ақ үйде немесе елде пайдалы болады.Артықшылықтарыбұрғы 45 аспаптық болаттан жасалған, сондықтан динамикалық жүктемелерге төзімді.Жұмыс бөлігі шыңдалған, ал кесу жиектерінің қаттылығы 40 HRC құрайды, бұл құралдың тозуға төзімділігін қамтамасыз етеді.Спиральды ойықтардың арқасында жоңқалар тесіктен дер кезінде шығарылады, бұл бұрғылаудың тесікке кептеліп қалуына жол бермейді.Біліктің пішіні цилиндр тәрізді және стандартты бұрғылау патронымен үйлесімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| сағақтың түрі | Цилиндрлік |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 560 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 40 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.233 кг |
| Топ | Ағашқа арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 702-Цилиндрлік сапты ағашқа арналған бұрғылар |
| Диаметрі | 10 мм |
| Біліктің диаметрі | 10 |
| Ұзындығы | 500 мм |
| Қайрау | W-тәрізді |
| Болат маркасы | 45 |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Жұмыс ұзындығы | 250 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996094694 |
- Бағасы: 1 926 ₸

