
Ағашқа арналған бұрғы, 4 x 75 мм, цилиндрлік шанақ Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 70202 ағаш бұрғысы, өлшемі 4х75 мм, цилиндрлік білігі бар, диаметрі ағаштан ұсақ тесіктер жасауға арналған. Құрылыс, жөндеу және әрлеу жұмыстарын жүргізу барысында қажет болады. Бұранда түріндегі бұрғы арнайы конструкцияға ие, соның арқасында жоңқаларды тиімді алып тастау қамтамасыз етіледі, ал тесік жоғары сапалы және дәл. Артықшылықтары Бұрғы жасалған аспаптық болат оның беріктігі мен сенімділігін береді. Бұрғы 44-48 HRC қаттылығына дейін шыңдалған, сондықтан оның беріктігі мен өнімділігі әртүрлі. Бұрғыны қайрау автоматты жабдықта орындалған, бұл сапалы нәтижеге кепілдік береді. Орталық шпилька бұрғының жылжуына жол бермейді, сондықтан алдын ала бұрғылаудың қажеті жоқ. Бұрғының сыртқы беті жылтыратылған, соның арқасында тесіктің қабырғалары мінсіз тегіс болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| сағақтың түрі | Цилиндрлік |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 80 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.013 кг |
| Топ | Ағашқа арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 702-Цилиндрлік сапты ағашқа арналған бұрғылар |
| Диаметрі | 4 мм |
| Біліктің диаметрі | 4 |
| Ұзындығы | 75 мм |
| Қайрау | W-тәрізді |
| Болат маркасы | 45 |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Жұмыс ұзындығы | 43 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996094885 |
- Бағасы: 249 ₸

